Virtuální prohlídka

Napsali jsme toho už víc než dost. Teď je čas nechat prostor vám…

 • slide-1

  "Služeb Golf59 jsem již využil několikrát. Jednalo se např. o výměnu gripů, dovážení hlav, kontrolu a doladění loftů jednotlivých holí či o samotnou výrobu nových holí na míru. Musím říct, že pokaždé jsem byl maximálně spokojen s profesionálním přístupem, především s přístupem pana Milana Vantucha. Golf59 bych určitě doporučil každému golfistovi či golfistce, hledající kvalitní služby v oblasti golfového vybavení."

  Jakub Kovář
 • slide-1

  "Za existenci Golf59 v Litomyšli jsem moc rád. Umožňuje mi pohodlně trénovat v zimním období na kvalitních indoor simulátorech, které v regionu Svitavska v minulosti chyběly. Soutěžní náboj dodává tréninku série zimních turnajů Golf59 Tour konaná v přátelské atmosféře. A když cítím, že mi nějakáčást hry obzvlášť nejde, lekce s trenérem Milanem Vantuchem mě vždy posune správným směrem. Oceňuji, když se věci dělají profesionálně, zároveň však s osobním a lidským přístupem. V případě Milana a Jirky Votroubka mohu říci, že to platí stoprocentně."

  Jiří Brusenbauch
 • slide-1

  "Se službami celého týmu Golf59 jsem velice spokojen. Vždy mají velice přátelský a laskavý přístup a v případě potřeby jsou okamžitě ochotni pomoci. Velice oceňuji sérii turnajů, kterou pořádají na indoor centru v Litomyšli během zimy. Na těchto turnajích je vždy velice přátelská, ale i velice soutěživá atmosféra, takže si všichni zúčastnění mohou užívat golf i během zimy. Díky tréninkům s Milanem Vantuchem se moje hra výrazně zlepšila, jsem si teď při hře jistější a golf si užívám mnohem víc než dříve. Přeji celému týmu Golf59 spoustu elánu do budoucna a hodně spokojených zákazníků."

  Tomáš Flídr
 • slide-1

  "Je radost, když člověk v jakémkoli oboru narazí na profesionála a zároveň milého člověka. O to víc, když „ten“ se Vám snaží maximálně vyhovět a Vy nemáte vůbec pocit, že byste jakkoliv a čímkoliv obtěžovali. A přesně tak pohodově se cítíte v kolektivu Golf 59..."

  Irena Trněná